Witaj!
Aby zapisać się na Listę Oczekujących na wieści o projekcie dla Mam i Córek "Twórcze w relacji" i otrzymywać ode mnie wirtualne w formie, ale najprawdziwsze w treści listy, wpisz, proszę, poniżej swoje imię i adres email.

 

Pozwól, że przekażę Ci kilka informacji na temat ZABEZPIECZENIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agnieszka Sieńkowska, Pracownia Artystyczna „Makowe Pole” z siedzibą w Wyszkowie (07-200), przy ul. Wincentego Witosa 6/6, NIP 762-186-19-37
, REGON 142979838 Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera (z informacjami na temat interesujących Cię warsztatów). Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z jego otrzymywania, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Masz prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na otrzymywanie moich wiadomości i opuścić Listę Oczekujących. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter (Listę Oczekujących). Dane przekazywane będą do państwa trzeciego ze względu na lokalizację serwerów, na których przechowywane są dane gromadzone w ramach systemu mailingowego MailChimp .
 
* Wskazuje wymagane pola
Email Marketing Powered by Mailchimp